TikShow Camp

Obozy Kreatywne dla dzieci i młodzieży! : Odkryj Swoją Pasję!

Zapraszamy  w podróż rozwoju, zabawy i odkrywania nowych talentów! Nasze obozy kreatywne oferują szeroki wachlarz warsztatów i aktywności, zaprojektowanych, by pobudzić wyobraźnię, rozwijać umiejętności oraz promować zdrowy styl życia.   Każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Ale to nie wszystko! Przygotujcie się na barwny festiwal kolorów, chochołowskie termy, park linowy  oraz ekscytujące podchody w malowniczych górskich krajobrazach. Oto, co Was czeka:

Warsztaty taneczne

Pod okiem doświadczonych instruktorów, uczestnicy będą mieli okazję odkryć różne style taneczne, rozwijać koordynację i rytm, oraz pracować nad własną choreografią.

Warsztaty aktorskie/ montaż wideo

Uczestnicy  dostaną wskazówki  jak rozpocząć swoją przygodę z aktorstwem oraz będą mieli okazje na sprawdzenie siebie w roli scenarzysty. W grupach będzie czas na nagranie scen oraz na ich obróbce. 

Warsztaty wokalne/ freestyle 

Pod okiem wokalistów, młodzi uczestnicy nauczą się technik śpiewu/ freestyle  oraz interpretacji muzycznej, co pozwoli im odkryć radość z tworzenia muzyki.

 Wiele innych atrakcji!

Ostatni obóz! 

ZAKOPANE – TikShow Camp

 

Willa Stołowianka Gliczarów Górny
Termin: 4.08 do 11.08.2024
Wiek 9-17 lat

 

Cena: 2699zł

Jeśli masz 9-17 lat i chciałbyś spędzić czas z ulubionymi Twórcami oraz dużo się od nich nauczyć to serdecznie zapraszamy na letni turnus, gdzie oprócz warsztatów czeka na ciebie dużo atrakcji takich jak:

Chochołowskie termy

Wypasiona dolina- największy park linowy w górach

Festiwal kolorów

Noce filmowe

Dyskoteki

Podchody

Baloniada

Sesja zdjęciowa

Zajęcia taneczne

Nasza oferta:

 • Lokalizacja: Zakopane
 • Długość obozu: 8 dni
 • Zakwaterowanie: komfortowe pokoje podzielone na wiek oraz płeć. Każdy do dostępem do łazienki i prysznicu
 • Pełne wyżywienie: śniadanie, obiad, podwieczorek, obiad. Możliwa dieta vege- bez dodatkowych opłat
 • Opieka: doświadczony i kreatywny personel
 • Transport:  Autokar podstawiony jest  z Krakowa lub z Warszawy (tutaj mamy kilka miejsc i uczestnicy jadą z wychowawcą pociągiem do Krakowa- koszta biletu ponosi uczestnik)

*Każdy z wychowawców i kierownik ma uprawnienia, a obozy są zgłoszone i nadzorowane przez Kuratorium Oświaty i Sanepid.
*Możliwość płatności w ratach – wpłaty można dokonywać co miesiąc i nie później, niż dwa tygodnie przed rozpoczynającym się turnusem.
*W cenie sa wymienione wszystkie atrakcje + ubezpieczenie NW.

  Kogo spotkasz?

  Sebastian Kowalczyk

  Tancerz, choreograf oraz aktor, w Internecie działa aktywnie już od ponad 8 lat! Ma na swoim koncie wiele sukcesów, a jego motto życiowe „Wiara pozwala widzieć dalej, niż widzą oczy”, codziennie dodaje siły i motywacji do działania, wielu jego fanom. Znany również z trendu „ZGERYPAŁA”

  Roxaok

  Piosenkarka, tancerka, TikTokerka oraz prezenterka stacji muzycznej 4FUN TV. Od najmłodszych lat związana z branżą muzyczną dziś przejmuje karty na czasie YouTube i koncertuje po całej Polsce. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych! Chcieć to móc a wszystko jest w zasięgu naszej reki! „W życiu stawiam na osobisty sukces. Przyjazny kontent, dobra zabawa i humor, to to - co znajdziesz u mnie.”

  Mans "Ciapur" Vechess

  Człowiek z ogromnym poczuciem humoru oraz dystansem do siebie, a aktorstwo nie jest mu obce. „Śmiech to zdrowie, a zdrowia nigdy za wiele” – to motto towarzyszy mu przez całe życie.

  Edzio

  Edzio - raper, freestyle’owiec, tiktoker oraz freakfighter. Swoją popularność zawdzięcza głownie ́ swoim freestyle’owym umiejętnościom, Które szerszej publice dały się poznać w jego słynnej serii „3 losowe słowa freestyle”.

  To jeszcznie nie koniec twórców! Niebawem odkryjemy kogoś jeszcze!

  Opinie

  Opinie rodziców

  Opinie dzieci

  ZOBACZCIE SAMI, JAK WYGLĄDAJĄ NASZE OBOZY!

  Zapisz się już teraz!

  *Liczba miejsce ograniczona!