TikShow

Zapraszamy na najwyższej jakości event dla dzieci i młodzieży, który zapewni im pełną dawkę przygód, edukacji oraz rozwijania różnorodnych talentów, w tym aktorstwa, tańca i wokalu, przy udziale znanych influencerów.

Za nami, jest już kilkadziesiąt wydarzeń
oraz warsztatów, organizowanych z myślą o naszych odbiorcach! Każde spotkanie, cieszy się sukcesem i tworzy niesamowite wspomnienia dla najmłodszych,
jak i ich rodziców.

 

Przeżyj niesamowite wydarzenia ze znanymi influencerami!

Co oferujemy?

Warsztaty taneczne z Sebastianem Kowalczykiem
(poziom zaawansowania, dopasowany do uczestników)
– Warsztaty aktorskie z Ciapurem
(przygotowujące do udziału w castingach oraz próbny plan zdjęciowy)
– Jak podbić Internet? Tajniki i wskazówki prowadzenia social mediów
(dodatkowo podstawowa obróbka video)
– Występy wokalne.
Cały program jest starannie stworzony i dopasowany do potrzeb klienta.
Nasi twórcy to influencerzy o silnej pozycji w social mediach,
a także nawet kilkuletnim stażem.
*Długość wydarzenia zależna jest od wariantu wybranego przez klienta
– od 2 do 3 godzin.

Kogo spotkasz?

Sebastian Kowalczyk

Tancerz, choreograf oraz aktor, w Internecie działa aktywnie już od ponad 8 lat! Ma na swoim koncie wiele sukcesów, a jego motto życiowe „Wiara pozwala widzieć dalej, niż widzą oczy”, codziennie dodaje siły i motywacji do działania, wielu jego fanom. Znany również z trendu „ZGERYPAŁA”

Kinga Kostrzewa

Młoda, ambitna, bez przerwy czerpiąca wiedzę i rozwijająca się, aby nie stać w miejscu. W Internecie AnielskieSkrzydlo, a dla bliskich Kinia. Działa aktywnie w social mediach już 3 lata. „W życiu stawiam na osobisty sukces. Przyjazny kontent, dobra zabawa i humor, to to - co znajdziesz u mnie.” – mówi Kinga.

Mans "Ciapur" Vechess

Człowiek z ogromnym poczuciem humoru oraz dystansem do siebie, a aktorstwo nie jest mu obce. „Śmiech to zdrowie, a zdrowia nigdy za wiele” – to motto towarzyszy mu przez całe życie.

Polka

Polka, 24letnia początkująca wokalistka. prywatnie technik weterynarii, publicznie - biegająca energia, pokazująca że życie w kompleksach i braku wiary w siebie jest stratą czasu

Edzio

Edzio - raper, freestyle’owiec, tiktoker oraz freakfighter. Swoją popularność zawdzięcza głownie ́ swoim freestyle’owym umiejętnościom, Które szerszej publice dały się poznać w jego słynnej serii „3 losowe słowa freestyle”.

Instatruelovee

Julia i David to szalona para z wielkim serduchem! Tworzą zabawne treści w internecie od 6 lat. Ona uwielbia jazdę konnąa on filmowanie! Kieruj się zasadąŚmiech to zdrowie, dlatego nigdy nie chorują.

Jest nas jeszcze więcej:

Janek Diug

Pan Pawłowski

Nataka

Jak działamy?

Podczas wydarzenia TIKSHOW – nie ma czasu na nudę! Fani, mają szansę poznać swoich ulubionych twórców oraz zobaczyć ich życie „od kulis”. To szansa dla młodych, ambitnych osób, na nauczenie się tajników aplikacji TikTok od profesjonalistów oraz udział w ciekawych warsztatach!

ZOBACZCIE SAMI, JAK TO WYGLĄDA!

Chcesz otrzymać całą ofertę napisz na artystycznipl@gmail.com